17 Eylül 2016 Cumartesi

Koşan Adam

Koşanadam Kemal Özdemir, tanışmamıza vesile olan Fatma Çinçinoğlu. Dünyaya nadir gelen güzellikte insanlar. Bir maraton koşusu, Adana'da. Fatoş Hanım ile haberleştik. Adana'ya misafirler geliyor, e bizde Adanalıyız, ağırlamak gerekli, üstelik geliş nedenleri çok özel, önemli.
Üstelik "Koşanadam Kemal Özdemir" ile tanışacağız. Tanıştık, tanışmasınada, "Koşanadan Kemal Özdemir" in içinde bin tane "koşan adam", "muhteşem bir spor adamı", "muhteşem bir hoca, öğretmen, koç", "muhteşem bir adam" yaşadığını nereden bilebilirdik, bizzat gördük, tanıştık ve yaşadık.

Türkiye için, ülkemiz için bir şans, bir hediye, büyük bir değer. Hareketin, maratonun, koşunun, yüzmenin, özetle sporun sağlık, iyilik, güzellik, insanlık, medeniyet için ne denli önemli olduğunu bizlere öğreten, anlatan, ülkemizi dünyanın çok çeşitli yerlerinde şampiyonluklarıyla ve bu konudaki ve insanlığa dair duruşuyla temsil eden muhteşem bir kişi, rol model, örnek kişi.

Çokçada yardım, bağış konuları için koşuyor, yüzüyor, farklı etkinlikleri oluyor.

Bilenleri, tanıyanları çok, dünya çapında sporcumuz, ben bu yazımı özellikle aşağıya belirteceğim bağış koşusu için yazmak istedim, gözden kaçıranlar olmuştur, bağış yapmak isteyenler olur küçük bir hatırlatma yapmak için.

Şimdide Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği adına bağış toplanması için koşacak.
Ekte koşunun detayları ve bağış yapmak isteyenler için iban no vb bilgiler var.

Hocam, Kemal Hocam, önce sizi yaşamdaki güçlü, neşeli ve tatlı duruşunuz için, sonrasında "insanlığınız", yüksek başarılarınız, topluma büyük büyük büyük katkı, fayda ve yardımlarınız için ayakta alkışlıyorum ve derinden sevgiyle, saygıyla karşısınızda sizi selamlıyorum. Tatlı sohbeti özlemle. 😉🙏🌟💫🌟🏊🚴🏆🍀🌈💜🌷

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder